SUNBREAKER

Ochrona przed mocnym słońcem

Sunbreaker to nowoczesny zewnętrzny system przeciwsłoneczny. Spełnia on doskonale swoje zadania praktyczne oraz stanowi jednocześnie interesujący element architektoniczny budynku. Wykonane z wysokiej jakości ekstrudowanego aluminium prowadnice oraz lamele zapewniają wysoką wytrzymałość przy zachowaniu lekkości konstrukcji. System sunbreaker może być istalowany zarówno w pionie jak i poziomie. Jego pióra ustawić można w pozycji od 0 do 90 stopni. Jego zastosowania pozwala nie tylko nadać budynkowi ciekawy wygląd, ale również zapewnia wymierne oszczędności w zużyciu energii potrzebnej do klimatyzowania wnętrz.
Sunbreakery mają dużą wydajność przy ograniczaniu nasłonecznienia balkonów i tarasów. Zwłaszcza jeśli mówimy o zestawie z możliwością regulacji kąta nachylenia piór. Dzięki regulacji kąta można dostosować ilość przepuszczanego światła w zależności od pory roku i dnia, oraz indywidualnych potrzeb chwili.

Sunbreaker – ochrona od wiatru

System ten montowany pionowo ogranicza też odziaływanie silnych wiatrów, co jest przydatne zwłaszcza na balkonach wysokich budynków lub tarasach domów usytuowanych na wzniesieniach i innych miejscach narażonych na silne podmuchy. Dzięki tej właściwości możemy być spokojni o nasze rośliny chodowane na balkonach, będą one dodatkowo zabezpieczone przed gwałtownymi burzami i porywistymi wiatrami. Oczywiście jeśli chcemy uzyskać ten efekt, system musi być zainstalowany w odpowiedni sposób. Jeśli masz pytania dotyczące tego rozwiązania, prosimy o kontakt. Odpowiemy na każde pytanie i doradzimy jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.

sunbreaker pionowy


SUNBREAKER PIONOWY

sunbreaker poziomy


SUNBREAKER POZIOMY