Rolety Antywłamaniowe SAFETY Premium

Polak potrafi

Polska firma Aluprof jako pierwszy w naszym kraju producent systemów zaciemniania, zaprojektował i stworzył innowacyjny, nawet na skalę europejską,  system zewnętrznych rolet antywłamaniowych, który podczas badań wykonanych przez specjalistów w akredytowanym laboratorium badawczym otrzymał III klasę odporności na włamanie (zgodnie z wytycznymi normy PN-EN 1627:2011). Montaż tego antywłamaniowego systemu roletowego daje nam ogromne poczucie bezpieczeństwa, zarówno gdy przebywamy aktualnie w domu jak i podczas dłuższych nieobecności, które spowodowane są wyjazdami na urlop, wakacje czy długie weekendy.

Roleta antywłamaniowa Safet Premium

Diabeł tkwi w szczegółach

Ciekawym rozwiązaniem jest mechanizm zapadkowy zamontowany w dolnej części rolety (zobacz na zdjęciu). Mechanizm ten zapobiega podniesieniu rolety przez nieuprawnione osoby i zwiększa bezpieczeństwo całego systemu.

Warto stawiać na innowacyjność

Ten niewątpliwy sukces naszego, krajowego producenta mógł mieć miejsce w dużej mierze dzięki opracowaniu ultranowoczesnych rozwiązań inżynierskich i technologicznych. Ogromne bezpieczeństwo gwarantowane jest między innymi wzmocnioną konstrukcją prowadnic. Bardzo mocne prowadnice tego systemu nie pozwalają na odgięcie oraz wyciągnięcie profilu kurtyny. Z koleii dużą sztywność i stabilność pancerza zapewnia specjalne wzmocnienie w listwie dolnej. Konstrukcja kurtyny w tym systemie rolet zewnętrznych została zaprojektowana tak, aby nie poddawać się silnym uderzeniom ciężkimi narzędziami.

system antywłamaniowy rolet zewnętrznych

Prawidłowy montaż to podstawa

Roletę zewnętrzną antywłamaniową można, podobnie jak w wypadku innych rolet, montować w systemie adaptacyjnym oraz podtynkowym. Sama filozofia montażu też nie odbiega znacząco od instalacji innych systemów. Istotną różnicą jest to, że zwiększa się liczbę punktów mocowania oraz używa mocniejszych rozwiązań technicznych.

W brew pozorom odpowiednia instalacja rolety antywłamaniowej jest jedym z istotniejszych czynności podczas wyposażania budynku w ten system roletowy. Co z tego, że posiadamy jedne z najnowocześniejszych rolet zewnętrznych, gdy ich nieprofesjonalna instalacja na elewacji stanie się „dziurą” w całym systemie, takim najsłabszym ogniwem. Dlatego montaż tego typu systemów powinien być zlecany prawdziwym fachowcom a nie przypadkowym monterom bez doświadczenia.

Firma Żaltech System zajmuje się montażem różnych systemów zaciemnienia od kilkunastu lat. Niezliczona liczba realizacji w Krakowie, okolicach oraz na terenie całej Małopolski jest naszym świadectwem. Z firmą Aluprof wspólpracujemy już od dłuższego czasu i znamy ich produkty jak mało kto. Jeśli zastanawiasz się nad montażem systemu antywłamaniowego, nie wahaj się z nami skontaktować. Na pewno doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązań.

NASZE REALIZACJE

ZAPYTAJ O OFERTĘ