Rolety Antywłamaniowe SAFETY Basic

Utrudniony dostęp to też zabezpieczenie

Aluprof Safety Basic to system rolet zewnętrznych, którego w dosłownym sensie nie można uznać za system antywłamaniowy ponieważ nie posiada żadnych atestów i certyfikatów świadczących o tym jakie normy antywłamaniowe spełnia a jakich nie. Rolety te są jednak dodatkowo wzmocnione i wpływają w jakimś stopniu na bezpieczeństwo.

rolety zewnętrzne aluprof

Roleta Aluprof Safety Basic powstała z myślą o inwestorach, którzy nie potrzebują certyfikatów bezpieczeństwa ale chcą mieć system rolet, który choć w podstawowym stopniu będzie dodatkową barierą bezpieczeństwa w ich budynku.

System ten na pierwszy rzut oka nie różni się zbytnio od standardowych rolet zewnętrznych. Zastosowano tutaj dodatkowe wzmocnienie listwy dolnej oraz specjalny mechanizm zapadkowy, który jest też stosowany w roletach z certyfikatami antywłamaniowymi, i zapobiega podważeniu pancerza rolety. Istotną rzeczą jest też to, że kurtyna rolety wykonana jest z profili wypełnionych pianka poliuretanową, i że mocowana jest do rury nawojowej za pomocą wzmocnionych wieszaków twardych (Octoeasy). Wieszaki te są trudniejsze do wypięcia niż standardowe mocowanie innych typów rolet.

NASZE REALIZACJE

KONTAKT