Naprawy Rolet – Gwarancyjne i Pogwarancyjne

Naprawiamy i serwisujemy: rolety zewnętrzne, antywłamaniowe, pergole, markizy, żaluzje fasadowe, refleksole

Firma Żaltech oprócz fachowego montażu systemów przeciwsłonecznych, świadczy też usługi przeglądów napraw i serwisu rolet zewnętrznych oraz innych instalacji związanych z zaciemnianiem pomieszczeń i powierzchni.

Jeśli chodzi o naprawy, to skupiamy się przede wszytkim na roletach ze względu na to, że bardzo często takie naprawy są dla klientów opłacalne i kosztują mniej niż wymiana modelu na nowy. W przypadku np. żaluzji fasadowych należy dobrze przekalkulować problem, żeby stwierdzić, czy bardziej opłaca się wymiana na nowy zestaw i czy naprawa ma sens ekonomiczny.

Oczywiście podejmujemy się naprawy także pozostałych systemów i zapewniamy profesjonalne doradctwo przed przystąpieniem do pracy. Zależy nam by klient był w pełni świadomy tego jak wykonywane będą prace naprawcze lub serwisowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisie rolet, żaluzji, pergoli, refleksoli oraz markiz.

montaż żaluzji fasadowych

Prac montażowych, serwisowych i napraw dokonujemy przy pomocy narzędzi autoryzowanych przez dostawców systemów przeciwsłonecznych . Nasi pracownicy uczestniczą w kursach organizowanych przez producentów, znają więc technologie stosowane w ich produktach doskonale. I co za tym idzie zapewniają najwyższą jakość swojej pracy.

Poradzimy sobie z każdym problemem a wcześniej zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązania.

Prace serwisowe wykonujemy do wysokość pierwszego piętra. Wyjątek stanowią systemy, do których jest wygodny dostęp mimo znacznej wysokości montażu.
Nasz obszar działania to KRAKÓW i okolice. Działąmy też w całym województwie Małopolskim i Śląskim.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW PRAC:

TEL. 608 812 208

EMAIL: biuro@zaltech.com.pl